Hakkımızda

Doruk tekstil 1992 yılında İstanbul, Merter’de kurulmuştur. Ayrıca Beyaz Rusya, Brest ve Moscova olmak üzere doruk tekstil yurt dışı ofislerimiz o bölgedeki konfeksiyon yapan ihracatçı firmalara kumaş satmakla birlikte, Avrupa’nın değişik ülkelerine direkt kumaş ihracatı yapmaktadır. ürünlerimizi direkt veya Türkiye’deki ihracatçı konfeksiyoncular aracılığıyla kullanan firmalardan bazıları şunlardır; mexx,we,river,island,arcadia,group,etam,c&a,next,el cortes,j.jill,pepe jeans,armani,j&c,zu elements,li&fung grubundaki bazı markalar vb.

İç piyasada servis verdiğimiz bazı markalar ise, network, fabric,vakkoroma,roman,adil ışık vb. son zamanlardaki talepler doğrultusunda sertifikalı organik ürünleri de firmamızda bulabilirsiniz. Kalitelerimiz farklı örgülerde armurlu,kanvas,gabardin,saten vb. olup, reaktif,sülfür,pigment gibi boyama işlemleri yapılır.
Ham kumaşlarımızı uzun yıllardır birlikte çalıştığımız denizli’de bulunan fabrikadan temin etmekteyiz. Kumaşlarımızın geekli testlerini yapabileceğimiz tam teçhizatlı labaratuarlar mevcuttur.
Şirket prensiplerimiz; müşterilerimizle karşılıklı güven ve iyi servis anlayışı üzerine dayalıdır. Bu nedenle çalıştığımız müşterilerimizle uzun süreli iş ilişkilerimiz vardır. Yüksek standartlarda servis anlayışımız ve her zaman yenilikçi olmayı amaç edinmiş vizyonumuz ile, sizlerle çalışmaktan gurur duyarız.